Změkčovací filtr A 10 K Bingo-časově řízený-změkčení vody

malý kabinet

  • Změkčovací filtr A 10 K Bingo – časově řízený je plně automatický změkčovací filtr o objemu náplně 10 litrů, časově řízený pro odstranění tvrdosti vody a do jisté míry i železitosti vody.
  • Filtr se skládá z hranatého zásobníku na sůl, ve kterém je umístěna tlaková bomba s filtrační náplní. Ovládací hlava je časová. V ovládací hlavě lze naregulovat poměrové směšování filtrované vody, proto lze nastavit i přesnou hodnotu výstupní tvrdosti vody.
  • Montáž filtru se provádí bypasem za tlakovou nádobu na přívodu vody nebo kamkoli za vodoměr. Náplň se musí pravidelně regenerovat roztokem soli, kterou majitel dosypává do zásobníku (kolem filtrační bomby).
  • Regenerace je odváděna půlcoulovou hadičkou do odpadu, jedná se o tlakovou vodu, proto ji lze napojit na odpad i v jiné místnosti třeba i pod stropem. Objem odpadní vody je cca 150 lit. Četnost regenerace závisí na spotřebě filtrované vody v objektu.
  • Regeneraci u objemových automatů lze nastavit přesně podle vstupní tvrdosti vody a celkového odebraného množství vody. To zaručuje maximální efektivnost zařízení, tj. nejnižší provozní náklady. Dodávka zahrnuje kompletní funkční celek připravený k instalaci s přívodním napojením G1". Atestováno pro pitné účely.
  • Filtr je vhodný do bytových jednotek pro 1-3 osoby.

 

Dostupnost: skladem
Výška: 660 mm
Šířka: 320 mm
Hloubka: 610 mm
Závitové připojení: G1"
Objem: 10 litr
Stavební prostor: 0,5 m²
váha: 15 kg
velikost solné nádoby: 75 lit.
provozní tlak: 2,5 - 6 bar
Cena bez DPH: 11.520,- Kč
Cena vč. DPH: 13.939,- Kč